Amerikan Kültür Derneği® Dil Okulları
KAHRAMANMARAŞ Temsilciliği/ (344) 231 90 90
Fotoğraflarla Temsilciliğimiz
Toplam fotoğraf sayısı : 23

KAFUM FUAR TANITIM
REGISTRATION OFFICE
A.C.A CAFE ROOF
A.C.A CAFE ROOF
COMPUTER LAB
REGISTRATION OFFICE
A.C.A CAFE ROOF
Reception Room
Registration Office
 

Bize Ulaşın

Aşağıdaki formu kullanarak bize mesaj gönderebilirsiniz.

Adınız Soyadınız
E-posta Adresiniz
Cep Telefonunuz
Mesajınız
Güvenlik Kodu

 

 

Fotoğraflarla Temsilciliğimiz
Toplam duyuru sayısı : 18

1-) NEDEN KAHRAMANMARAŞ AMERİKAN KÜLTÜR; Kahramanmaraş Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu İngilizce ve diğer dilleri uluslararası eğitim standartlarına sadık kalarak, kaliteden ödün vermeden, öğrencilerine mümkün olan en kısa sürede ve kalıcı olarak öğretmeyi kendine görev bilmiştir. Bu amacı gerçekleştirmek ve öğrencilerin sonsuz güvenini kazanabilmek için aşağıdaki ilkeleri değişmez olarak kabul etmiştir: Avrupa Dil Portfolyosu uyumlu eğitim verir. Böylece Avrupa Standartlarında eğitim alma imkanı sunar. Sadece gramer bilen öğrenciler değil, öğrendiklerini kullanabilen öğrenci mezun etmeyi hedefler. Sadece anadili İngilizce olan, alanlarında uzman, diplomalı ve sertifikalı yabancı eğitimciler ve deneyimli Türk Eğitmenler ile eğitim verir. Şubesinde tecrübeli, uzman yabancı ve Türk eğitim direktörleri bulundurur. Yüksek kalitede ders kitaplarını ve dokümanlarını öğrencilerine ücretsiz sağlar. Öğrencilerini İngilizce seviye tespiti sonrasında en verim alacağı sınıfa yerleştirir. Uluslararası standartlara uygun bir eğitim verir. %100 öğrenme garantisi sunar. Aldığı kur sonunda, sınavlarında başarısız olan öğrencilerine "başaramadınız" demez. Devamsızlığı %10'u aşmamış ve ev ödevlerini eksiksiz tamamlamış ise ; üst kura geçemeyen öğrencilere ücretsiz tekrar hakkı verir. İlk 16 ders saatinde öğrencilerimizin kayıt sildirme ve iptal hakkı vardır. Öğrencilerimizin eğitimlerini 1 yıl boyunca dondurma hakları vardır. İnternet ortamında özellikle kelime çalışmaları yapabileceği site üyeliğini ücretsiz olarak verir. (Mykelime.com sitesi) Öğrenme sürecinde öğrencilerinin Inter-active methodu ile diğer eğitim methodlarından daha hızlı yabancı dil öğrenmesini sağlar. Tüm öğrencilerine kurum dersleri dışında uzaktan çalışma yapabilecekleri online eğitim destek setini 5 yıl boyunca ücretsiz olarak sağlar. Konuşma odaklı olan 48 Günde İngilizce Eğitim programını başarı ile uygular. Gerek aktivite sınıfları, gerek konuşma sınıfları, gerekse öğrencilerinden gelen öneriler doğrultusunda oluşturabileceği diğer gelişim yardımcılarıyla, olabilecek en kısa ve en kalıcı İngilizceyle öğrencilerinin yanındadır, Öğrencilerine, fonetik dil bilgisine sahip eğitmenlerle İngilizce öğretir, Öğrencilerine ücretsiz sosyal aktiviteler sunar, Uluslararası TESOL İngilizce öğretmenliği programının Türkiye yetkilisi olup, öğretmenlik eğitimleri verir.
Yayın Tarihi: 30/05/2016 12:38
2-) Kahramanmaraş Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, Modern Bilimsel Yöntemler ve Bilişim teknolojileri kullanarak Yabancı Dil Eğitiminde köklü birikimini sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur. Kahramanmaraş Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, Genel İngilizce, Sınav İngilizcesi (YDS, TOEFL, IELTS, TOEIC, PROFICIENCY,SAT, GMAT, BULATS, FCE,….), Hızlandırılmış İngilizce, 48 Günde İngilizce, İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce, Tüm Diğer Diller,… ile ilgili hizmet vermektedir. Eğitim Kadromuz Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun ve alanlarında uzmanlaşmış Türk ve Yabancı eğitmenlerden ve yine Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz öğretmenlerimizden oluşmaktadır. Eğitmenlerimiz İngilizce öğretmenliği alanında edindikleri deneyimi eğitim teknolojileriyle bütünleştiren tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır. Vizyonumuz Kahramanmaraş Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursunun vizyonu, uzman eğitim kadrosuyla, gelişen teknolojiyi de takip ederek yeni dil öğretim yöntemlerinden yararlanarak, öğrenci memnuniyeti yüksek lider bir eğitim kurumu olarak devam etmektir. Misyonumuz * Kalite ve yüksek standartta eğitim vermek. * Avrupa Dil Portfolyosu kriterlerine uygun eğitim vermek. * Eğitim sürekliliğini sağlamak * Gramer eğitiminin yanında ‘’KONUŞMA ODAKLI’’ bir dil eğitimi vermek, * Bilimsel yöntemlerle yeni eğitim modelleri oluşturmak. * Gelişen teknolojiyi eğitim sistemlerine adapte etmek. * Öğrenci memmnuniyetini en üst düzeylere çıkarmak. * Eğitimde sürekliliği sağlamak
Yayın Tarihi: 30/05/2016 12:44
3-) En fazla 12 kişilik sınıflarda farklı gün ve saat seçenekleri sunan, Avrupa Dil Portfolyosu standartlarına uygun olarak Yabancı ve Türk dil eğitmenlerle konuşma ağırlıklı derslerin gerçekleştiği programlardır. Dil programlarına başlayan her kişi Avrupa Dil Pasaportu'nu alarak "kendi kendini değerlendirme" (self assessment) esasına dayanan bir sistemde dil öğrenme gelişimini uzman rehberleri eşliğinde takip eder. AMERİKAN KÜLTÜR YABANCI DİL OKULLARI, EĞİTİM SİSTEMİNİ, AVRUPA DİL PORTFOLYOSU'NA UYARLAMIŞ TÜRKİYE'DEKİ TEK DİL KURSUDUR. C1 sertifikamız dünyada 12 üniversitede dil yeterlilik belgesi olarak kabul görmektedir. Dil Düzeyi Göstergeleri En iyi İngilizce öğrenme metodlarından biri olan Avrupa Dil Portfolyosuna göre 5 adet seviye bulunmaktadır. A1 < A2 < B1 < B2 < C1 < şeklinde toplam 5 seviyeyi ifade eder. Aşağıda bu seviye tanımlarını bulabilirsiniz: A1: Söylenilenlerin daha yavaş şekilde tekrarlanması ve söyleyeceklerimi oluştururken yardımcı olunması koşuluyla, basit bir şekilde iletişim kurabilirim. Acil ihtiyaçlara ya da bildiğim konularla ilgili alanlarda basit sorular sorabilir ve sorulan soruları cevaplayabilirim. A2: Bildiğim konular ve faaliyetler hakkında basit ve doğrudan bilgi alışverişini gerektiren basit ve anlaşılmış konularda iletişim kurabilirim. Konuşmayı kendi başıma sürdürebilecek kadar uzun olmasa da kısa sohbetlere katılabilirim. B1: Öğrendiğim dilin konuşulduğu ülkede seyahat ederken karşılaşabileceğim birçok durumla başa çıkabilirim. Bildiğim ilgi alanıma giren ya da günlük hayatla ilgili (Örneğin; aile, hobiler, iş, seyahat ve güncel olaylar) konularda hazırlıksız olarak konuşabilirim. B2: Öğrendiğim dili ana dili olarak konuşan kişilerle anlaşacak derecede akıcı ve doğal şekilde iletişim kurabilirim. Tartışmalarda bildiğim konularda görüşlerimi açıklayıp savunarak etkin olarak yer alabilirim. C1: Kullanacağım ifadeler için fazla zaman harcamadan kendimi akıcı ve doğal şekilde ifade edebilirim. Dili sosyal ve mesleki amaçlar için rahat ve etkili şekilde kullanabilirim. Görüş ve fikirlerimi açık bir dille anlatabilir ve diğer konuşmacıların sözleriyle ilişkilendirebilirim.
Yayın Tarihi: 30/05/2016 12:20
4-) Konuşma ve İş İngilizcesi programında özel BUSINESS & CONVERSATION CLASS eğitimimiz tamamı yabancı öğretmenlerle verilmektedir. Programın temel amacı, öğrencilerimizin konuşma yetilerini üst seviyelere taşımak ve pratik İş İngilizcesi eğitimi vermektedir. Eğitim alacak personeller göre eğitim planlanmaktadır. Eğitimlerimiz ; Akıcı Konuşma (Fluency) , Telefonda konuşma Teknikleri , Toplantı yönetme ve Sunuş Teknikleri , Pazarlık yapabilme teknikleri , Resmi yazışmalar, Rapor hazırlama, İş ve ekonomi gazete ve dergileri okuyup anlama , Yöneticiler için yoğun Eğitim (VIP English) ,Sektöre Özel amaçlı Mesleki İngilizce vb.. konuları kapsamaktadır.
Yayın Tarihi: 30/05/2016 12:14
5-) 48 GÜNDE İNGİLİZCE HAKKINDA; Amerikan Kültür Yabancı Dil kurslarının 10 yıldır tüm dünyada özel müşterilerine uyguladığı bir eğitim sistemidir. Bu program, dünyada bilinen en etkili, en hızlı ve en kolay dil öğrenme yöntemidir. Bu programda öğrencilere meslekleri doğrultusunda en çok ihtiyaç duyacakları kelimeler ve cümle yapıları öğretilirken hayat boyu belki de hiç kullanmayacakları ve hatta bir Amerikalının bile günlük yaşamda hiç kullanmadığı gereksiz gramer bilgileri ve kelimeler öğretilmez. 48 Günde İngilizce kursları, öğrencilerine en kısa sürede ve en etkili şekilde kelime ve konuşma ağırlıklı bir İngilizce eğitimi verir. Programa başladığınızda ilk iki günlük deneme süresinde ne kadar hızlı ve kadar kolay bir şekilde İngilizce öğrendiğinize siz de şaşıracaksınız. Daha da önemlisi İngilizce öğrenip öğrenemediğinize programın sonunda siz karar vereceksiniz.
Yayın Tarihi: 30/05/2016 12:29
6-) IELTS sınavları The British Council (BC), University of Cambridge Local Examinations Syndicate (UCLES) ve International Development Programme of Australian Universities (IDP) tarafından ortaklaşa geliştirilmiş İngilizce yeterlilik düzeyini saptamaya yönelik bir sınavdır. IELTS tamamen kâğıt üzerinde uygulanan bir sınavdır. Sınav Listening (Dinleme), Reading (Okuma), Writing (Yazma) ve Speaking (Konuşma) olmak üzere 4 bölümden oluşmaktadır. Speaking bölümü bire bir mülakat şeklinde yapılmaktadır. Bu, İngilizce konuşma yetkinliklerinizin en etkili ve doğal şekilde test edilmesi anlamına gelir. IELTS dışındaki pek çok diğer sınav ‘bilgisayar tabanlı’dır. IELTS’de, ihtiyacınıza göre IELTS Akademik ya da IELTS Genel İngilizce sınavlarından birini tercih edebilirsiniz. Hangi versiyonu seçerseniz seçin dinleme ve konuşma sınavlarını aynıdır. Okuma ve yazma bölümlerinin içerikleri aldığınız sınavın IELTS Akademik ya da IELTS Genel Eğitim olmasına göre değişir. IELTS her seviyedeki İngilizce dil becerilerinizi ölçmek için tasarlanmıştır. Her bölüm 1-9 arasında tam veya buçuklu olarak (6.0-6.5 gibi) puanlandırılır. Tüm puanlar eşit ağırlıklı olarak dikkate alınır ve Overall Band Score olarak hesaplanır , yani 4 bölümün toplamının 4 e bölümü overall score olarak size bildirilir. Ielts sınavı sonucunda kalma veya geçme gibi bir bildirim yapılmaz. IELTS, her seviyedeki İngilizce dil becerilerinizi ölçmek için tasarlanmıştır. IELTS sınavına hazırlanmak için adayların upper-intermadiate veya üstü düzeyde genel İngilizce dil bilgisine sahip olmaları gerekir. Neden IETLS Sınavı? Ielts Sınavını diğer sınavlardan ayıran en önemli özelliği kağıt-kalem (paper based) ile uygulanmasıdır. Adaylar, kendi eğitim ve sınav sistemlerinden alışık oldukları bu uygulamada gerçek performanslarını gösterebilirler. Diğer sınavlar çoğunlukla bilgisayar ortamında (computer based) uygulanır. IELTS Sınavı bir diğer farkı ise konuşma bölümünün bire bir ve yüz yüze uygulanmasıdır. Konusunda uzman eğitmenler adaya kendisini rahatça ifade edebileceği gerçek bir diyalog ortamı sağlar. Diğer sınavlarda konuşma bölümü, mikrofon ve kulaklık ile bilgisayar üzerinden uygulanır ve sağlıklı diyalog ortamı sağlanmaz. Bilgisayar ortamında uygulanan sınavlarda yan yana oturan adaylar aynı anda farklı bölümleri yaparlar. Bu durum adaylar üzerinde konsantrasyon sorunu yaratabilir. IELTS Sınavında dinleme okuma ve yazma bölümleri tüm adaylar için aynı anda başlar ve biter. Konuşma bölümünde ise tüm adaylar birbirinden bağımsız olarak sınavı alırlar. IELTS Sınavı Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma bölümleri süreleri şu şekildedir ; DİNLEME: 30 dakika OKUMA: 60 dakika YAZMA: 60 dakika KONUŞMA: 11–14 dakika
Yayın Tarihi: 30/05/2016 12:09
7-) (Test of English as a Foreign Language) TOEFL sınavı ana dili İngilizce olmayanların İngilizce bilgisini ölçmek amacıyla, Amerika’da New Jersey Eyaletinde bulunan (ETS) Educational Testing Services tarafından dünyanın pek çok merkezinde düzenlenen bir sınavdır. TOEFL sınavına İngilizce seviyesi ileri düzeye ulaşmış herkes katılabilir. Herhangi bir yaş, millet veya cinsiyet ayrımı yoktur. Dünya üzerinde İngilizce yeterlilik göstergesi olarak en çok kabul edilen sınav olan TOEFL, hem iş hem de eğitim alanlarında oldukça yaygın olarak talep edilmektedir. TOEFL birçok eğitim kurumunca muafiyet sınavı olarak kabul edilirken, iş alımlarında da önemli bir rol oynamaktadır. TOEFL IBT sınavına hazırlanmak için adayların upper-intermadiate veya üstü düzeyde genel İngilizce dil bilgisine sahip olmaları gerekir. TOEFL sınavlarının başvuruları internet üzerinden yapılır. TOEFL sınavını uygulayan kurumlar, sınava ev sahipliğini yapmak dışında herhangi bir yetkiye sahip değillerdir. Sınav kayıtları www.ets.org/TOEFL adresinden yapılabilir. İyi bir TOEFL puanı, öğrencilerin yüksek lisans ve doktora programlarına kabul edilmesini, yurt içinde İngilizce öğretim yapmakta olan birçok üniversitenin hazırlık sınıflarından muaf olmasını ve yurtdışında dil eğitimi almış öğrencilerin dil denkliklerini sağlar. Dünya genelinde pek çok kurum, organizasyon ve şirket iş başvurusunda TOEFL sınavından alınan iyi bir puanı “İngilizce yeterlilik” belgesi olarak kabul eder.
Yayın Tarihi: 30/05/2016 12:23
8-) Proficiency Proficiency (Yeterlilik sınavı) üniversitelerin kendi bünyeleri içerisinde hazırladıkları yabancı dil seviye tespit sınavıdır. Her üniversitenin sınavında önemli nokta ileri okuma becerisi ve kelime bilgisidir. Hazırlık atlama sınavları üniversitelerin, öğrencilerine dil seviyelerini değerlendirmek amacıyla uyguladıkları sınavlardır. Her üniversitenin yabancı dil bölümleri tarafından hazırlanan Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin çeşitli alanlarda (Grammar, writing, listening, reading, speaking) yabancı dile hakim olup olmadıklarını değerlendirmektedir. Sınavlar, üniversitelerin izlemiş oldukları yönetmeliğe göre soru sayısında ve içerdikleri bölümlerde değişiklik göstermektedirler. Proficiency sınavına hazırlık programı; konusunda uzman eğitmen kadromuz tarafından verilmektedir. Öğrencilerimizin okuduğu üniversitenin sınav formatına göre özel olarak hazırlanır. Amaç; öğrencimize sınav stratejisini kazanmalarını sağlamaktır. Öğrencilerimizin İngilizce okuma, yazma, dinleme ve dilbilgisi becerilerine hakim olmaları özel materyaller, ödevler, vs.. ile sağlanır.
Yayın Tarihi: 30/05/2016 12:32
9-) - Yeni Dönem Sınıflarımız Eğitime Başlıyor!!! Her Seviyede Açılacak Olan Sınıflarımızda Sizde Eğitime Başlamak İstemezmisiniz? Programlarımızla ilgili daha detaylı bilgi için sizleri temsilciliğimize bekliyoru
Yayın Tarihi: 30/05/2016 12:55
10-) LİSE, ÜNİVERSİTE VE YETİŞKİN GRUPLARIMIZ İÇİN EĞİTİM DÖNEMİ KAYITLARI 2+1 KAMPANYALARI İLE HAFTA SONU SABAH , HAFTA İÇİ SABAH, HAFTA İÇİ AKŞAM, HAFTA SONU ÖĞLEDEN SONRA PROGRAMLARIYLA DEVAM EDİYOR
Yayın Tarihi: 30/05/2016 12:32
11-) Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları, Türkiye/nin profosyonel İngilizce kelime öğrenme sistemi olan www.mykelime.com kelime öğrenme setiyle öğrencilerine binlerce kelimeyi öğrenme ve pratik etme imkanı sağlamaktadır
Yayın Tarihi: 30/05/2016 12:06
12-) YDS Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavı'na (YDS),yüksek lisans,lisans,doçentlik sınavları,KPSS A grubunda öğretmenlik sınavlarına gireceklerin, yurt dışı denklik sınavlarına gireceklerle memuriyette dil tazminatı alacak olan adayların girebildiği sınav türüdür. 04 Ocak 2014 tarihi itibariyle KPDS-ÜDS-TUS gibi sınavların yerine tek sınav olarak Türkiye'de uygulanmaya başlayan YDS sınavı Eylül ve Nisan aylarında yılda 2 kez yapılmakla birlikte,2014 yılında başlayan e-yds sınavı uygulamasıyla da sadece ANKARA ÖSYM binasında her ay girilebilecek hale gelmiştir;ancak kontenjanı oldukça azdır. Başvuruları ÖSYM tarafından alınan (www.osym.gov.tr)YDS sınavında;dil bilgisi,kelime bilgisi,çeviri bilgisi,boşluk tamamlama,cümle tamamlama,paragraf tamamlama,paragrafta anlam bütünlüğünü bozan cümleyi bulma,diyalog soruları vb. gibi içeriklere yer verilmekte olup sınav 2,5 saat süren 80 sorudan oluşmaktadır. Kurumumuzda YDS eğitimi profesyonel eğitimciler tarafından verilmektedir ve öğrencilerimiz yabancı dil düzeylerine bağlı olarak ister özel ders şeklinde ister 8-10 kişilik gruplarda sınavlarına hazırlanabilirler.
Yayın Tarihi: 30/05/2016 12:33
13-) Amerikan Kültür ile İngilizce Öğretmeni Olmak İster misiniz??? ULUSLARARASI İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ PROGRAMLARI(TESOL/TEFL) TESOL kursunu tamamladığınızda, tüm dünyada tanınan ve saygın bir kuruluş olan College of Teachers tarafından akredite edilmiş INTESOL WORLWIDE ve AMERİKAN KÜLTÜR DİL OKULLARI onaylı alacağınız Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tanınan TESOL sertifikası ile ana dili ingilizce olamayan kişilere yasal alarak dünyanın her yerinde İNGİLİZCE öğretebilirsiniz. Ayrıca, Türkiye'deki tüm özel öğretim kurumlarında (Özel okullar, Yabancı Dil Kursları, Dershaneler, vb) İngilizce Usta Öğretici ünvanı ile yasal olarak çalışabilirsiniz.
Yayın Tarihi: 30/05/2016 11:36
14-) %100 EĞİTİM GARANTİSİ: DERSLERİN %90 NINA KATILIM GÖSTERİP BAŞARILI OLAMAYAN ÖĞRENCİLERİMİZE ÜCRETSİZ KURS TEKRARI VERİYORUZ
Yayın Tarihi: 30/05/2016 11:18
15-) Aile birleşimiyle ALMANYA ya gitmek isteyenler!ALMAN KONSOLOSLUĞU 1.düzey sınavlarına hazırlık kurslarımız Kısa sürede başarı garantisiyle devam ediyor.
Yayın Tarihi: 30/05/2016 11:32
16-) Amerikan Kültür Derneği Dil Okullarında standart dil programlarının dışında, birebir özel ders de alabilirsiniz. Kişiye özel eğitim programlarımızda öncelikle öğrencinin mevcut durumu, ihtiyaçları ve hedefleri tespit edilir. Bu tespitlerden sonra özellikle Vakit sorunu yaşayan öğrencilerimiz kendi belirledikleri gün ve saatlerde zaman programını hocalarımız ile birlikte yaparlar. Bu model eğitim kapsamında öğrencilerimiz gerek genel İngilizce gerek sınava yönelik programlar alabilecekleri gibi çalıştıkları kurumların özel ihtiyaçlarına göre de eğitim kurgusunu yapabilmektedirler.
Yayın Tarihi: 30/05/2016 11:12
17-) Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları’nın Genel İngilizce programlarının tamamı Avrupa Dil Portfolyosunun kriterlerini gerçekleştirebilmek üzere tasarlanmıştır. En fazla 12 kişilik sınıflarda,5 kurluk (A1-A2-B1-B2-C1) sistemden oluşan eğitim programları Avrupa Birliği Komisyonu tarafından oluşturulmuş olup, her öğrencinin eşit seviyede bilgi sahibi olmasını amaçlayan uluslararası bir projedir. Bu sebeple, programlarımız Avrupa ülkelerindeki çoğu dil okulunun ve üniversitelerin sistemiyle uyumludur
Yayın Tarihi: 30/05/2016 11:54
18-) JUNIOUR PROGRAMLARI Ülkemizde ilköğretim ve lise öğrencilerine verilen dil eğitiminde karşılaşılan en büyük problem, öğrencilerimizin özellikle ilköğretim 2. kademe ve lise döneminde hayatlarını etkileyecek ülke çapında yapılan sınavlara hazırlanmalarıdır. Çünkü bu aşamada İngilizce eğitimine yeterli zamanı ayıramamakta ve gereken değeri verememektedirler. Öte yandan, üniversite döneminde ciddi olarak İngilizce eğitimine başlandığında bu sefer de öğrenmeyi engelleyen ön yargıların ve dışsal algıların dil eğitimini zorlaştırdığını görüyoruz. Şöyle ki; 7 yaşında bir öğrencinin yabancı dil öğrenirken gösterdiği çabukluğu ilerleyen yaşlardaki (örneğin; 20 li yaşlara gelince) yetişkin öğrencilerde aynı düzeyde göremiyoruz. Oysa, dil eğitimi, gelişmiş tüm ülkelerde ilköğretim çağlarında, öğrenci daha ergenliğe geçmeden tamamlanan bir öğrenim sürecidir. Program içeriği * Aktiviteler ile dili sevdirerek öğretmek amaçlanmaktadır. * Konuşma odaklı eğitim modeli izlenir. * Öğrenciler kendi yaş ve dil seviyelere uygun olan gruplarda eğitim alır. * Eğitmenlerimizin tümü alanında uzman öğretmenlerden oluşmaktadır. * Öğrencilerimizin gelişimi düzenli yapılan sınavlarla kontrol edilirken, eksik kalan noktalar ödevler ve ek derslerle pekiştirilir. * Eğitmenlerimiz sadece öğrenciyle değil ebeveynlerle de sürekli iletişim halindedir. *Ebeveynler dersler, sınavlar ve projelerden sürekli haberdar edilirken, danışmanlarımızın velilerin sorularını yanıtlamak için her zaman hazırdır.
Yayın Tarihi: 30/05/2016 11:30

Fotoğraflarla Temsilciliğimiz

Amerikan Kültür Derneği® Dil Okulları yabancı dil programlarının tamamında Avrupa Dil Pasaportu kriterleri esas alınmaktadır. ( Bkz. Avrupa Dil Pasaportu )

Yakında açılacak dil programlarımız ile ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz.


Henüz dil programı eklenmemiştir


Fotoğraflarla Temsilciliğimiz

Henüz aktivite eklenmemiştir

 

Amerikan Kültür Derneği® Dil Okulları ( KAHRAMANMARAŞ )
Trabzon cad.No:78 ( Aksu Sürücü Kursu Üzeri ) Kat:1 No:1 Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş
(344) 231 90 90 - (344) 231 30 03(Faks)
kmaras@amerikankultur.org.tr